studio

studio

studio

studio

D
i
g
i
t
a
l
D
e
s
i
g
n
e
r
Cześć! Nazywam się Marcin Adamiuk. Tworzę w swoim jednoosobowym studio. Projektuję głównie strony internetowe i sklepy online. Jeśli potrzebujesz logotypu lub materiałów do druku – również daj mi znać, chętnie się tego podejmę. Lubię nowe wyzwania, bo to one głównie dają mi niesamowitą motywację do dalszej pracy i rozwoju.
Prostota, piękno i funkcjonalność – to trzy zasady główne, którymi kieruję się przy tworzeniu projektów. Nie idę na skróty, wszystkie elementy w moich projektach od początku do końca (od prototypu do interfejsu) tworzę sam. Projekty mojego studia wpisują się w najnowsze trendy designu stron internetowych.

Współpracowałem z przedstawicielami różnych branż. Tworzyłem strony internetowe dla restauracji, biura podróży i małej manufaktury. W gronie moich klientów jest również trenerka fitness i pszczelarz. Sam widzisz, że w projektowaniu branża nie jest dla mnie żadnym ograniczeniem.

Moje projekty tworzę blisko współpracując z klientami. Przede wszystkim wsłuchuję się w ich potrzeby i wskazówki, wyciągam wnioski i zabieram się do pracy. Relacje z klientami są dla mnie niezmiernie ważne. Moje dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że klienci wracają do mnie nie tylko po to, żeby rozwijać dotychczasowy biznes. Często razem tworzymy kolejne projekty, co jest dla mnie dowodem najwyższego zaufania. To najwspanialsza nagroda, jaką mogę sobie wymarzyć.